Olympijský oheň na pochodu

Posted on 25.7.2012

0Tak a je to tady. Ve městě je mumraj, ne-li zmatek, ne-li, řekněme zkrátka množství osobních katastrof. Taková kolegyně Iwona z Polska dnes přišla do práce o 45 minut později, protože jí zavřeli Northern Line (linka metra) a tudíž se musela dostávat na nějakou jinou linku, na nějaké jiné stanici metra autobusem. A než ten ráno proskákal ucpanými ulicemi, měla jsem už vyskládané lednice, roztříděné zásobování, upečené croasanty i skořicové větrníky, naleštěné pulty i setřený prach po těch stavitelích, kteří nám tam po večerech bouchají nový sektor záchodů pro zákazníky. Iwona nakonec dorazila, to je hlavní. Jak říkám, bez kola jste tady ztracení. 😉  Co se večerních stavitelských akcí týče, musím říct, že nadšení z toho úplně nejsme. Čůráníchtiví zákazníci budou jistě o pár procent spokojenější, ale kvůli novým záchodům na inženýrských plánech toho našeho mini obchůdku značně ubylo místa pro staff room, což je místost pro naše lení šaty, sandálky a helmy, ve kterých chodíme do práce. Pro kabelky a ruksaky a vůbec, pro ty věci, které nás od sebe navzájem trochu odlišují a ve kterých jsme to zase my, když se po dni stráveném v uniformě zase s úlevou převlečeme.

Olympijský oheň a celý ten veselý mumraj, který k němu patří, dnes putuje celým severním Londýnem. Zítra se má ocitnout na Holbornu, u Westminsteru a dostat se má až k nám na London Bridge. Juchů. Snad se brzo uzdravím a podívám se tam.

Je tu náhle takový vedro, že jsem to v tom zápřahu takhle naráz nedala. Ještě před týdnem jsem jezdila do práce se svou zimní (!!) vestou a teď mě tady ta přehnaná sluneční aktivita tak nějak dostala. Navíc z té naší kuchyně, od trouby a bez větráků mám asi nonstop úžeh. Bomba.

Ale v sobotu jdeme na gymnastiku, kvalifikaci mužů, tak se fakt jako těším. (Jen si nesmím zapomenou vyndat teploměr, nebo tak něco.)

Reklamy
Spojeno tagy: ,