Vlasový styling na islandský způsob

Posted on 13.6.2013

0


_BOS4569 _BOS5225 _BOS6388Velmi jsme se doma snažili sbalit tak, abychom toho měli co nejméně. Každý věcička prošla přísným hodnocením dvoučlenné poroty. Ta porota taky rozhodla o mém hřebenu na vlasy, jako o nadbytečném luxusu. Takže teď leží v jedné z našich krabic v Azdeenově pokoji.

Víš, vždycky jsem chtěla mít dredy. Ale pravděpodobně ne ty přírodní, co se ti na hlavě vytvoří, protože si nečešeš vlasy. Chtěla jsem je mít aspoň stejnoměrně rozmístěné na obou polokoulích. Případně tak nějak šik kolem obličeje. Tady na Islandu bych mohla mít dredy v cuku letu. Nebo třeba jeden pořádnej. Nechat si vlasy rozpuštěné na dálnici při stopování, kde fučí tak, že ani neslyšíš řidiče, když na nás volá, kam vlastně jede, párkrát bych se vykoupala v horkém pramenu a nechala vlasy uschnout na horském větříku, pak bych vyšplhala na ledovec a nechala si hlavu namrznout a rozpustit, namrznout a zase rozpustit… myslím, že by to trvalo tak pár dní, možná týden, či dva a bylo by. Jeden pořádnej dred a pak akorát nůžky. Ne, děkuji.

Ten hřeben byl fatální přešlap.

Zatím mám už čtyři dny vlasy spletené do francouzského copu, tak doufám, že ho ještě někdy rozpletu. (Když ne, tak si do něho zašmodrchám dřevěné korálky, a budu se tvářit, že to přesně takhle mělo být.)

—————

Bóša, 10 den na cestě:  „Podle mě, každej Viking, kterej kdy přijel na Island, nemusel mít meč, ale multifunkční šátek proti větru.“

Ou jé, a hřeben!

Reklamy
Spojeno tagy:
Posted in: Cesty Terez